Reflexní pásky pro označování vozidel

 

 

 

3M Scotchlite Diamond Grade

Reflexní páska pro označení vozidel, homologována podle předpisu EHK (ECE) 104.


 

Pružná samolepící reflexní folie 3M Scotchlite Diamond Grade se používá při aplikaci na příslušné části vozidla. Její zdokonalená mikroprismatická reflexní konstrukce s dvojitým úhlovým odrazem světla zajišťuje rovnoměrnou úroveň odrazu ve svislé i vodorovné rovině (požadavek konceptu evropské legislativy EHK (ECE) 104 na značení vozidel).

Svým složením zajišťuje několikrát vyšší reflexivitu než u standardního reflexního filmu. Záruka na optické parametry je 7 let.

3M Scotchlite Diamond Grade zlepšuje viditelnost vozidla až na vzdálenost 1 km, a tím výrazně snižuje nebezpečí dopravních nehod. 

Reflexní materiály 3M Scotchlite fungují na principu retroreflexe (zpětný odraz), což je fyzikální vlastnost zajišťující, že světlo, např. ze světlometu vozidla, dopadající na povrch materiálu (např. na dopravní značku) je odráženo v úzkém kuželu směrem zpět ke zdroji tohoto světla (do očí řidiče).

3M Scotchlite materiály jsou pokryty vrstvou obrovského množství malých kuliček, nebo hranolů, které zajišťují návrat světla zpět přímo ke zdroji. Poskytují viditelnost po 24 hodin i při nepříznivých světelných a povětrnostních podmínkách, jako je šero, zataženo, mlha, déšť, sněžení apod.


Aplikační video:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NANe6W3bA10Reflexní páska 3M Diamond Grade 983.10

PŘIDAT DO POPTÁVKY
Reflexní páska 3M Diamond Grade 983.71

PŘIDAT DO POPTÁVKY
Reflexní páska 3M Diamond Grade 983.72

PŘIDAT DO POPTÁVKY
Reflexní páska 3M Diamond Grade 987.10

PŘIDAT DO POPTÁVKY
Reflexní páska 3M Diamond Grade 987.71

PŘIDAT DO POPTÁVKY
Reflexní páska 3M Diamond Grade 987.72

PŘIDAT DO POPTÁVKY